Systemy e-commerce i sklepy internetowe

- made with passion

>> Najnowsze technologie

Tworzymy sklepy internetowe, systemy e-commerce B2B i B2C, dopasowane do potrzeb małych i dużych przedsiębiorstw. Jeśli potrzebujesz rozwiązań precyzyjnie dopasowanych do specyfiki działania Twojego przedsiębiorstwa, zgodnych z trendami i wytycznymi w obszarze e-commerce, a przy tym wyposażonych w zintegrowane statystyki, zapoznaj się z naszymi realizacjami.
Skontaktuj się z nami →

usługi informatyczne

Dedykowane systemy e-commerce

Wdrażamy indywidualne i dedykowane rozwiązania, dające dostęp do najważniejszych narzędzi usprawniających sprzedaż online. Oparte o autorski silnik e-commerce, rozwiązania te pozwalają elastycznie dopasować zakres funkcjonalności do wymagań naszych klientów. 

Integrujemy dostępne na rynku silniki e-commerce (takie jak Sote, Shoper, WooCommerce) oraz sklepy z oprogramowaniem klasy ERP (Subiekt, Optime itp.)

Wdrażamy stabilne rozwiązania optymalizujące widoczność i skuteczność treści zgodnie z wytycznymi SEO.


zobacz więcej wdrożeń

Spersonalizowany sklep z gwarancją. Nie tylko skuteczności.

Nasi specjaliści to doświadczeni specjaliści w dziedzinie programowania, baz danych i architektury oprogramowania, testerzy i projektanci, stale rozwijający swoje kompetencje. Kilkanaście lat doświadczenia zaowocowało dziesiątkami wymagających wdrożeń oraz wypracowaniem formy współpracy, gwarantującej rozbudowaną opieką serwisową, która dziś stanowi nieodłączny element naszych realizacji.

Oferowane przez nas systemy e-commerce są “szyte na miarę” potrzeb, dlatego nie wyobrażamy sobie by nie współpracować z klientem po wdrożeniu, gdzie nasz system pracuje w środowisku, choć testowanym przez naszych specjalistów, to jednak nie do końca znanym. Na wykonane prace udzielamy gwarancji z gwarantowanym czasem reakcji na zgłoszenia.
dowiedz się o nas więcej

Rozwiń z nami swój biznes

Realizujemy sklepy internetowe, które są w pełni dostosowane do specyfiki branży: oparte na autorskich rozwiązaniach, wyposażone w dedykowane moduły i zaawansowane integracje z systemami zewnętrznymi. Skontaktuj się z nami i rozwijaj swój sklep w miarę rosnących potrzeb biznesu.
Skontaktuj się z nami →

Zamknij
HXS

Prosimy wypełnij poniższy formularz, pozwoli nam to lepiej zrozumieć Twoje potrzeby i wspólnie stworzyć najlepszy produkt.