Aplikacje webowe i mobilne

- made with passion

>> Optymalizuj procesy

Odpowiednio zaprojektowane aplikacje mobilne i internetowe optymalizują procesy w wielu dziedzinach,  i finalnie mogą mieć ogromny wpływ na zysk możliwy do osiągnięcia przez przedsiębiorstwa. Aplikacje dopasowane do branży oraz wymagań rynku zwiększają funkcjonalność i konkurencyjność firmy. 

W HXS rozumiemy tę zależność, a nasi klienci są tego beneficjentami.

usługi informatyczne

Technologiczny partner twojego sukcesu

Tworzymy zaawansowane, dopasowane do potrzeb i preferencji klienta aplikacje webowe i mobilne, w tym iOS i android. Projektowane przez nas rozwiązania doskonale sprawdzają się w organizacji pracy przedsiębiorstwa, zarządzaniu sklepem internetowym, logistyką, produkcją, księgowością czy utrzymywaniu relacji z klientem.

Korzystamy z metodyk Agile i continuous integration, podejmując się wdrożeń i utrzymania. 

Nasze rozwiązania projektujemy z nastawieniem na mobilność, najczęściej stosując podejście mobile first.Korzystamy z nowoczesnych rozwiązań takich jak React JS, React Native YII , MongoDB, influxDB, Redis. Dla klientów korporacyjnych dostosowujemy aplikacje do wymagań, współpracując z bazami danych MSSQL i Oracle.
Skontaktuj się z nami →

Dziesiątki skutecznych wdrożeń‎

Stworzone w oparciu o wytyczne klienta, wykonane z dbałością o każdy szczegół, z możliwością dostępu z dowolnego miejsca na świecie – nasze aplikacje znalazły zastosowanie nie tylko w polskich, ale również zagranicznych firmach. To aplikacje precyzyjnie dopasowane do specyfiki działania przedsiębiorstwa, automatyzujące procesy, służące integracji z już posiadanymi rozwiązaniami lub urządzeniami.

Zrealizowaliśmy dziesiątki skutecznych i bezproblemowych wdrożeń dla odbiorców systemów księgowych, obsługi klienta i zamówień, po platformy rekrutacyjne i szkoleniowe i wiele innych


zobacz więcej wdrożeń

Doświadczony zespół

Nasz zespół to doświadczenie, terminowość, pełne zaangażowanie, stabilna współpraca, wsparcie techniczne. To wiele osób współpracujących z klientem na każdym etapie realizacji projektu.

Ciągle pracujemy nad udoskonalaniem dostarczanych przez nas systemów. Na bieżąco testujemy nowe technologie oraz doszkalamy się w zakresie nowych rozwiązań. Z nami możesz być pewny jakości swojej aplikacji i realizacji założeń. Doskonalimy kompetencje naszego zespołu, kładąc szczególny nacisk na bezpieczeństwo przetwarzanych danych.
dowiedz się o nas więcej

Opowiedz nam o swoim projekcie

Projektujemy aplikacje mobilne i webowe o różnorodnych zastosowaniach. W oparciu o analizę oczekiwań przedstawimy możliwe rozwiązania.

Co możemy zrobić dla Twojego biznesu?

Napisz do naszych specjalistów →
Zamknij
HXS

Prosimy wypełnij poniższy formularz, pozwoli nam to lepiej zrozumieć Twoje potrzeby i wspólnie stworzyć najlepszy produkt.