A ty wiesz, jakie są #relationshipgoals twoich klientów?

usługi informatyczne

Ok, kto nie wie, czym są #relatioshipgoals? Rozumiemy, że nie każdy ma konto na instagramie i na co dzień ma kontakt ze społecznością młodocianych żołnierzy social mediów, dlatego spieszymy z wyjaśnieniem. W tym kontekście #relationshipgoals to nic innego jak coś inspirującego i nieosiągalnego, coś, do czego należy dążyć i coś, co jest spełnieniem oczekiwań.

A zatem by postrzegać relację jako zbyt piękną, by mogła być prawdziwa, musimy mieć oczekiwania i widzieć ich realizację w wykonaniu kogoś innego. Zastanawiałeś się czasem, kto spełnia #relationshipgoals twoich przyszłych klientów?

Co przychodzi ci na myśl, gdy ktoś zapyta o twojego idealnego klienta? Masz starannie zebrane informacje na temat grupy docelowej i modelu klienta? Jeśli tak, to świetny początek, ale czy faktycznie równie dobrze znasz swoich klientów – także tych przyszłych?

Badania pokazują, że im więcej czasu poświęcasz na rozwijanie relacji z klientami przed i w trakcie ich interakcji z firmą, tym bardziej prawdopodobne jest, że zatrzymasz obecnych klientów, a nawet rozszerzysz bazę klientów.

Dobre zarządzanie relacjami z klientami to klucz do sukcesu. Ta wartość powinna być za każdym razem nowej jakości ale przede wszystkim powinna być wzajemna. Relacje wymagają czasu, zwłaszcza jeśli chcesz stworzyć coś trwałego. Tylko jak stworzyć coś trwałego?

Zacznij od opracowania swoich #relationshipgoals – czego oczekujesz od swoich klientów po spotkaniu ze swoim zespołem? Jak chcesz, aby rozmawiali o tobie z innymi potencjalnymi klientami? Jakie korzyści może uzyskać Twoja firma dzięki relacjom z klientami? Poświęcenie czasu na zidentyfikowanie wizji, gdzie chcesz się udać, zapewni odpowiedni rodzaj motywacji, aby iść w tym konsekwentnie do przodu.

Kiedy już zastanawiasz się, jaki rodzaj relacji chcesz stworzyć, zacznij tworzyć plan i zidentyfikować kilka krytycznych punktów kontaktu dla każdego procesu budowania relacji. Budując w kilku punktach kontrolnych po drodze, będziesz w stanie zmierzyć potencjalny sukces każdej relacji z klientem.

Zamknij
HXS

Prosimy wypełnij poniższy formularz, pozwoli nam to lepiej zrozumieć Twoje potrzeby i wspólnie stworzyć najlepszy produkt.