The Little Steps

- Przedszkole Anglojęzyczne

Klient: Przedszkole Anglojęzyczne The Little Steps
Zakres: Serwisy www i e-commerce,
Live: littlesteps.pl

usługi informatyczne

1 Zadanie i cel

Każde dziecko jest wyjątkowe i jednakowo ważne - takie motto przyświeca twórcom i pracownikom tego wyjątkowego przedszkola. Wspieramy rozwój przedszkola The Little Steps od początku jego powstania, dziś dbając o komunikację w social mediach i działania marketingu online.

Tworząc miejsca Przedszkola Anglojęzycznego The Little Steps w sieci, pragnęliśmy połączyć strefę dla potencjalnego klienta ze strefą rodzica naszego przedszkolaka - dokumentując historię pracy, nauki i zabawy pociech..

Przedszkole Anglojęzyczne

2 Funkcjonalność

Chcieliśmy stworzyć miejsce, które od strony marketingowej zachęci potencjalnego klienta do kontaktu i wizyty w przedszkolu.

Usprawni często żmudne procesy ubiegania się o przyjęcie dziecka do przedszkola, zburzy bariery komunikacyjne, dzięki działaniom kierowanych w mediach społecznościowym. Prowadzone działania w ramach możliwości reklamowych portalu Facebook, wsparte działaniami SEM - Google Adwords i remarketingiem, zbudowały rozwijającą się wraz nowymi placówkami przedszkola społeczność wokół przedszkolaków, ich rodziców, bliskich, a także kadry pedagogicznej.

Przedszkole Anglojęzyczne
Zamknij
HXS

Prosimy wypełnij poniższy formularz, pozwoli nam to lepiej zrozumieć Twoje potrzeby i wspólnie stworzyć najlepszy produkt.