Rekrugo

- Przyspieszamy rekrutację

Klient: rekrugo
Zakres: Aplikacje webowe, Serwisy www i e-commerce,
Live: rekrugo.pl

usługi informatyczne

1 Zadanie i cel

Rekrutuj szybciej, zwiększając skuteczność twoich procesów rekrutacyjnych. Rekrugo dedykowane jest małym i średnim firmom, których procesy rekrutacyjne często stają się chaotyczne i nieefektywne.

Chcieliśmy stworzyć aplikację, która usprawni kontrolę nad przeprowadzanymi procesami rekrutacyjnymi. Rekrugo towarzyszy osobie odpowiedzialnej za rekrutację pracowników od stworzenia profesjonalnego ogłoszenia, przez promocję, rozmowy, aż po podpisanie umowy. Archiwizuje profil kandydata. Pozwala w sposób zgodny z polskim prawem zarządzać danymi osobowymi, gromadzić je i archiwizować, przy jednoczesnej redukcji dokumentacji papierowej.
Przyspieszamy rekrutację

2 Funkcjonalność

Rekrugo to rekrutacja nowoczesna i intuicyjna.

Rekrugo nie tylko pozwala uporządkować obieg całości dokumentacji związanej z procesem rekrutacji, dzięki systemowi zarządzania bazami kandydatów i pracowników, ale też automatyzuje procesy związane z obsługą komunikacji z kandydatami, procesowaniem aplikacji, czy publikacją ofert w serwisach ogłoszeń pracy.
Przyspieszamy rekrutację
Przyspieszamy rekrutację
Przyspieszamy rekrutację
Zamknij
HXS

Prosimy wypełnij poniższy formularz, pozwoli nam to lepiej zrozumieć Twoje potrzeby i wspólnie stworzyć najlepszy produkt.