Rekrugo PRO – wdrożenie dla skutecznych rekrutacji

- System do zarządzania rekrutacją z modułem zdalnych spotkań rekrutacyjnych.

Klient: ATEAM
Zakres: Aplikacje webowe,
Live: rekrugo.pl

usługi informatyczne

1 Zadanie i cel

Wdrożenie kompleksowego narzędzia rekrutacyjnego Rekrugo PRO przełożyło się na wzrost skuteczności procesów rekrutacyjnych w organizacji, a samą rekrutację usprawniło poprzez możliwości integracji z narzędziami klienta. Z Rekrugo PRO rekrutacja online jest jeszcze szybsza i bardziej profesjonalna.

Rekrugo powstało na bazie wieloletnich doświadczeń w codziennym, technicznym wsparciu agencji pracy. By wesprzeć organizacje i działy HR, fundamentalnymi parametrami  miały się stać optymalizacja procesów i oszczędność czasu, przy jednoczesnej redukcji  kosztów związanych z rekrutacją. Chcieliśmy, aby Rekrugo, zarówno w wersji podstawowej, jak i w wersji PRO okazało się dla Klienta wsparciem, jakiego nie zapewni żadne inne narzędzie rekrutacji.
System do zarządzania rekrutacją z modułem zdalnych spotkań rekrutacyjnych.
System do zarządzania rekrutacją z modułem zdalnych spotkań rekrutacyjnych.

2 Funkcjonalność

Rekrugo PRO oferuje moduły dedykowane potrzebom osób odpowiedzialnych za procesy rekrutacyjne w małych i średnich firmach. Organizacjom tego szczebla doskwiera  często brak integracji między narzędziami, z których korzystają w codziennej pracy, co czyni proces czasochłonnych i mało efektywnym.  Rekrugo PRO wspiera  rekruterów od początku przy tworzeniu ogłoszeń i ich multiposting dzięki integracji z zewnętrznymi portalami ogłoszeń, przez promocję tych ogłoszeń, komunikację i bezpieczny przepływ dokumentów, aż po podpisanie umowy.  Z poziomu logistyki aplikacji i poruszania się między projektami, Rekrugo PRO usprawniło również procesy wewnętrzne teamu, dzięki optymalnemu przepływowi informacji pomiędzy członkami zespołu. To z kolei przyczyniło się do skrócenia czasu obsługi procesów, mają wpływ na ograniczenie zarówno kosztów, jak i papierowej dokumentacji w obiegu.  Moduł zdalnych spotkań rekrutacyjnych z kolei uchronił organizację klienta przed przestojem w związku z globalną sytuacją pandemiczną, co spotkało większość podmiotów w branży rekrutacji i HR.  Prosty i intuicyjny interfejs Rekrugo PRO pozwala bez problemu i zbędnego czasu przenieść trwające procesy do narzędzia. Gwarantuje pełne bezpieczeństwo procesów rekrutacyjnych i danych organizacji. Dzięki zgodności z przepisami Rekrugo PRO pozwala na archiwizację danych kandydata, w tym materiałów ze zdalnych spotkań,  by przy ponownej selekcji kandydatów móc zgodnie z obowiązującymi przepisami (w tym RODO) wykorzystać je w przyszłych procesach.
System do zarządzania rekrutacją z modułem zdalnych spotkań rekrutacyjnych.
Zamknij
HXS

Prosimy wypełnij poniższy formularz, pozwoli nam to lepiej zrozumieć Twoje potrzeby i wspólnie stworzyć najlepszy produkt.