Rekrugo PRO dla HRBC – aplikacja webowa dla zdalnych rekrutacji

- Zautomatyzowany proces rekrutacji. Redukcja kosztów. Intuicyjna aplikacja.

Klient: HRBC
Zakres: Aplikacje webowe,
Live: rekrugo.pl

usługi informatyczne

1 Zadanie i cel

Rekrugo PRO pozwoliło HRBC przejąć kontrolę nad procesami rekrutacyjnymi w organizacji i przenieść stacjonarne spotkania rekrutacyjne w rozmowy online w czasie, kiedy branża rekrutacyjna liczyła straty w wyniku braku możliwości prowadzenia spotkań z kandydatami w formie tradycyjnej.  Rekrugo PRO dla HRBC okazało się wsparciem, jakiego nie zapewniał żaden inny system rekrutacji.   Cenione dotychczas Rekrugo w wersji podstawowej wyposażyliśmy bowiem w moduł PRO pozwalający na zaplanowanie i przeprowadzenie zdalnej rozmowy z kandydatem, jej zapis i automatyczne dołączenie do akt kandydata. Rekrugo PRO oferuje swoim użytkownikom zdalny dostęp do aplikacji webowej. Dzięki niej osoby zaangażowane w rekrutacje w sposób szybki i prosty zarządzają kandydatami. Stały i profesjonalny kontakt to nieodłączna część procesu rekrutacji. Rekrugo  w wersji PRO usprawniło cały proces od multipostingu ofert i integracji z platformami ofert pracy, po analizę aplikacji kandydatów i komunikację - także w postaci zdalnych rozmów rekrutacyjnych - aż do procedur onboardingowych.
Zautomatyzowany proces rekrutacji. Redukcja kosztów. Intuicyjna aplikacja.
Zautomatyzowany proces rekrutacji. Redukcja kosztów. Intuicyjna aplikacja.

2 Funkcjonalność

Rekrugo PRO towarzyszy rekruterowi od stworzenia profesjonalnego ogłoszenia i jego multiposting dzięki integracji z zewnętrznymi portalami ogłoszeń, przez promocję, komunikację i bezpieczny przepływ dokumentów, aż po podpisanie umowy.  Moduł pozwalający przenieść spotkania rekrutacyjne do sieci nie tylko nie ograniczył działalności klienta w czasie trudnej sytuacji globalnej pandemii i sanitarnych obostrzeń, ale miał realny wpływ na znaczne usprawnienie całego procesu, głównie dzięki możliwości nagrania spotkania i archiwizacji zapisu w aktach kandydata do wglądu każdego członka zespołu rekrutacji, wspierając wewnętrzne procesy i komunikację podczas pracy zdalnej zespołu HR. Dzięki zgodności z przepisami prawa Rekrugo PRO pozwala na archiwizację danych kandydata, by przy ponownej selekcji kandydatów móc zgodnie z obowiązującymi przepisami przetwarzać jego dane. Prosta i intuicyjna obsługa Rekrugo PRO gwarantuje pełne bezpieczeństwo procesów rekrutacyjnych i danych organizacji.

3 Zakres prac

Rekrugo PRO to kompleksowe narzędzie rekrutacyjne. Z nim rekrutacja online jest jeszcze szybsza. Rekrugo powstało, by wesprzeć organizacje i działy HR poprzez optymalizację pracy z systemem dedykowanym działom HR, który usprawnia procesy i oszczędza czas. Także w trudnym dla rekrutacji czasie pandemii.
Zamknij
HXS

Prosimy wypełnij poniższy formularz, pozwoli nam to lepiej zrozumieć Twoje potrzeby i wspólnie stworzyć najlepszy produkt.