Rekrugo PRO dla Axialus – rozwiązanie dla agencji pracy tymczasowej

- Autorski system usprawniający procesy rekrutacyjne w firmach outsourcingujących pracowników.

Klient: Axialus
Zakres: Aplikacje webowe,

usługi informatyczne

1 Zadanie i cel

Axialus to doświadczona agencja pracy tymczasowej z oddziałami w Warszawie, Krakowie i Poznaniu, współpracująca z klientami z Francji, Niemiec i Belgii, wykonująca kompleksowe działania związane z rekrutacją, organizacją logistyczną wyjazdu oraz pełną obsługę administracyjno-kadrową pracownika.

Rekrugo powstało, by wesprzeć organizacje o profilu agencji i pośrednika pracy, by ich działy HR, dzięki zautomatyzowanym działaniom, oszczędzały czas i zasoby poświęcane na powtarzalne procesy. Rekrugo w wersji PRO pozwoliło Axialus przywrócić w wymaganym wymiarze procesy rekrutacyjne w organizacji  i przekształcić stacjonarne spotkania rekrutacyjne w rozmowy online w czasie, kiedy branża rekrutacyjna ucierpiała w trudnym dla rekrutacji czasie pandemii, w wyniku braku możliwości prowadzenia spotkań z kandydatami w formie tradycyjnej.   Proces rekrutacji to dla Axialus najważniejszy etap projektu, gdyż to on częściowo warunkuje udaną współpracę z Klientem. To dlatego, realizując poszczególne jego etapy, Axialus zdecydował się wykorzystać nowoczesne i skuteczne narzędzie rekrutacyjne, jakim jest Rekrugo. Tym bardziej, że na potrzeby firmy w czasie pandemii, cenione dotychczas Rekrugo wyposażyliśmy w moduł PRO pozwalający na zaplanowanie i przeprowadzenie zdalnej rozmowy z kandydatem, jej zapis i automatyczne dołączenie do akt kandydata.

2 Funkcjonalność

Rekrugo PRO oferuje zdalny dostęp do aplikacji webowej. Dzięki niej osoby zaangażowane w rekrutacje w sposób szybki i prosty zarządzają kandydatami. Stały i profesjonalny kontakt to nieodłączna część procesu rekrutacji. Rekrugo  w wersji PRO usprawniło proces od multipostingu ofert i integracji z platformami pracy, po analizę aplikacji kandydatów i komunikację - także w postaci zdalnych rozmów rekrutacyjnych - aż po opiekę około kontraktową. Zrekrutowanie właściwej osoby na właściwe stanowisko pracy, to efekt wielu analiz jej doświadczenia, umiejętności zawodowych oraz osobowości. Rekrugo PRO towarzyszy rekruterowi od stworzenia profesjonalnego ogłoszenia i jego multiposting dzięki integracji z zewnętrznymi portalami ogłoszeń, przez promocję, komunikację i bezpieczny przepływ dokumentów.  Zarządzanie procesami rekrutacyjnymi w sposób zgodny z przepisami obowiązującego prawa pozwala przetwarzać dane kandydatów i  zapewnia skrócenie czasu obsługi procesów, ograniczenie kosztów, umożliwiając jednoczesną optymalizację związaną z redukcją papierowej dokumentacji.
Zamknij
HXS

Prosimy wypełnij poniższy formularz, pozwoli nam to lepiej zrozumieć Twoje potrzeby i wspólnie stworzyć najlepszy produkt.