Proxea

- Innowacyjna platforma do rekrutacji i badania kompetencji

Klient: Proxea
Zakres: Aplikacje webowe, Serwisy www i e-commerce,
Live: proxea.pl

usługi informatyczne

1 Zadanie i cel

Proxea to system b2b zrealizowany w ramach projektu dofinansowanego z UE w ramach programu 8.2, automatyzujący procesy rekrutacyjne.

Jak oszczędzić czas ( i zmniejszyć koszt), który Twoi pracownicy przeznaczają na redagowanie kolejnych ogłoszeń, przeglądanie nadesłanych CV, sortowanie, umawianie kolejnych spotkań, przeprowadzanie kolejnych rozmów …? Automatyzując! Mając na uwadze potrzeby klienta stworzyliśmy narzędzie rekrutacyjne poszerzone o unikalny mechanizm oparty na sieciach neuronowych.

Innowacyjna platforma do rekrutacji i badania kompetencji

2 Funkcjonalność

Główne elementy to wdrożenie komunikacji z kandydatami w oparciu o technologię webservice z obsługą podpisu elektronicznego i wykorzystaniem sieci neuronowych.

Zaawansowany system umożliwia ocenę kandydata i dopasowanie jego kompetencji do wymagań pracodawcy i stanowiska. To rozwiązanie eliminuje błędy już na etapie selekcji CV i oceny przydatności kandydatów oraz oszczędza czas poświęcony na układanie i samodzielną analizę testów kompetencji.

Zamknij
HXS

Prosimy wypełnij poniższy formularz, pozwoli nam to lepiej zrozumieć Twoje potrzeby i wspólnie stworzyć najlepszy produkt.