PM2PM

- Szkolenia

Klient: PM2PM
Zakres: Serwisy www i e-commerce,
Live: pm2pm.pl

usługi informatyczne

1 Zadanie i cel

Firma PM2PM od 10 lat pracuje z przedsiębiorstwami, organizacjami pozarządowymi i instytucjami publicznymi w obszarze zarządzania projektami.

Zakres usług firmy opiera się o wysokiej jakości kursy i szkolenia z zarządzania projektami, controllingu oraz innych tematów dedykowanych dla kadry menedżerskiej, jak zarządzanie zmianą, ryzykiem, zespołem, szkolenia informatyczne. Wizerunek firmy klienta w sieci musiał zostać odświeżony, jednak nie mógł zmienić się całkowicie. Ważnym było utrzymanie identyfikacji firmy, ale, tak samo jak sama firma w ciągu 10 lat obecności rozwinęła i zakres usług i własną renomę na rynku, tak samo nowy wizerunek, choć nawiązujący do dawnej firmy szkoleniowej, nabrał całkiem nowego życia. Naszym zadaniem było w sposób nowoczesny i intuicyjny stworzyć platformę komunikacji z klientem - project managerem - przy wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań.
Szkolenia

2 Funkcjonalność

Zbudowaliśmy stronę podkreślającą profesjonalizm, wiedzę, doświadczenie i możliwości firmy.

Równocześnie, nowa strona internetowa podkreśla całościowe podejście firmy do wspierania procesu zarządzania projektami i odpowiada na potrzeby klientów. Nowa strona jest partnerem dla klienta, towarzysząc mu podczas całej drogi dążenia do doskonałości projektowej i efektywnej realizacji strategii organizacji poprzez projekty.
Szkolenia
Szkolenia
Szkolenia
Zamknij
HXS

Prosimy wypełnij poniższy formularz, pozwoli nam to lepiej zrozumieć Twoje potrzeby i wspólnie stworzyć najlepszy produkt.