Platforma szkoleń online dla branży produkcyjnej

- Saunier Duval to producent urządzeń grzewczych i klimatyzacyjnych.

Klient: Saunier Duval
Zakres: Aplikacje webowe,

usługi informatyczne

1 Zadanie i cel

Saunier Duval, producent urządzeń grzewczych i klimatyzacyjnych, jest podmiotem oferującym szkolenia autoryzacyjne dla instalatorów i serwisantów. Szkolenia te obejmują szeroki program zajęć z zakresu instalacji, uruchamiania i serwisowania urządzeń grzewczych i klimatyzacyjnych. Zdobyta wiedza jest podstawą partnerskiej współpracy instalatora z marką Saunier Duval.

Szkolenia Klienta podzielone są na bloki, aby umożliwić Partnerom stopniowe zdobywanie wiedzy i uzyskiwanie nowych uprawnień oraz poszerzenie oferty usług instalacyjnych. Przed globalną sytuacją pandemiczną, zajęcia z oferty szkoleniowej odbywały się stacjonarnie w niewielkich grupach. Taka forma spotkań dawała gwarancję zdobycia pełnej wiedzy na temat urządzeń grzewczych i klimatyzacyjnych. Platforma Learn Space naszego autorstwa okazała się narzędziem stanowiącym rozwiązanie na problemy branży produkcyjnej, kiedy wprowadzono ograniczenia w związku z epidemią i część z tych klientów, których działalność zakłada szkolenia w formie tradycyjnej, zmuszonych została niemal natychmiast przerwać lub mocno ograniczyć działania w kluczowych dla nich obszarach. Dla Saunier Duval tym obszarem są szkolenia autoryzacyjne dla instalatorów i serwisantów.

2 Funkcjonalność

Platforma Learn Space to funkcjonalne narzędzie do organizacji szkoleń online. Oferowane dotychczas w tradycyjnej formie szkolenia, obejmujące zajęcia teoretyczne i praktyczne, dzięki modułowi nagrywania i montażu zostają w sposób chroniony opublikowane, by w dalszej kolejności zostać zaoferowane jako szkolenie online. Nasz system  pozwala na pełną kontrolę w trakcie szkolenia - kontrola wyświetlanych materiałów, dostępności uczestników poprzez indywidualne konta, rozbudowany panel prezentacji w czasie rzeczywistym. Pośród wielu funkcjonalności usprawniających działalność szkoleniową online wymienić możemy udostępnianie obrazu z kamer i dźwięku oraz animacji i filmów (Slideshare, Youtube, serwery własne Klienta) zaawansowane zabezpieczenia dostępu, komunikacja z uczestnikami w trakcie szkolenia na pośrednictwem różnych wariantów czatów, wirtualnej tablicy (prowadzący i uczestnicy mogą wspólnie rysować), czy dedykowanych pokoi, oraz opiekę poszkoleniową, w tym moduł ankiet i testów wiedzy.
Saunier Duval to producent urządzeń grzewczych i klimatyzacyjnych.
Zamknij
HXS

Prosimy wypełnij poniższy formularz, pozwoli nam to lepiej zrozumieć Twoje potrzeby i wspólnie stworzyć najlepszy produkt.