PGS – aplikacja webowa

- System do zarządzania siecią sprzedaży i rozliczeniami

Klient: PGS
Zakres: Aplikacje webowe,

usługi informatyczne

1 Zadanie i cel

Skuteczne działanie na zmieniającym się, stale konkurencyjnym rynku sprzedaży detalicznej wymaga niemal natychmiastowej reakcji i płynności. W takich warunkach konieczne staje się wykorzystanie profesjonalnego systemu do zarządzania sprzedażą. System dedykowany sieci PGS kompleksowo wspiera pracę we wszystkich ważnych obszarach - od obsługi klienta poprzez zarządzanie dostawami i magazynem, aż po analizę danych i rozliczenia. Program jest czytelny i łatwy w obsłudze. Poprzez automatyzację codziennych czynności system zwiększa efektywność pracy, obniża koszty i zmniejsza liczbę błędów. Możliwości analityczne oraz modułowa budowa pozwalają lepiej zarządzać siecią dostaw i asortymentem. System dla PGS składa się z kilku zintegrowanych modułów i tworzy jednolity system zarządzania sieciami sklepów.

System dla PGS to narzędzie umożliwiające uporządkowanie, automatyzację i analizę procesów związanych z zarządzaniem i rozliczaniem sprzedaży (takich jak zarządzanie relacjami z klientami, czy ofertowanie), generowanie i gromadzenie niezbędnej dokumentacji oraz nadzorowanie i raportowanie. Chcieliśmy stworzyć aplikację, która będąc nowoczesna i intuicyjna, w sposób przystępny usprawni codziennie wyzwania pracownikom każdego szczebla.
System do zarządzania siecią sprzedaży i rozliczeniami
System do zarządzania siecią sprzedaży i rozliczeniami

2 Funkcjonalność

System dla PGS  to oparta na elastycznej architekturze aplikacja webowa, którą cechuje modułowa budowa, pozwalająca na konfigurację dopasowaną do potrzeb klienta.  Nieograniczone możliwości adaptacyjne stawiają System dla PGS ponad jej rynkowym konkurentów, gwarantując jednocześnie najwyższe bezpieczeństwo przetwarzanych informacji, a rozbudowana analityka pozwala na zaawansowaną kontrolę i umożliwia szybkie podejmowanie właściwych dla sprzedaży decyzji.  Integrując System z innymi narzędziami, z których na co dzień korzysta, Klient oszczędza czas i skutecznie przeciwdziała błędom ludzkim i pomyłkom, które wcześniej rzutowały na skuteczność procesów.  Aplikacja jest optymalizowana przez zespół utrzymania oraz spełnia wymagania prawne pozwalające w sposób bezpieczny i zgodny z obowiązującym prawem przetwarzać dane zgodnie z rozporządzeniami RODO. 
Zamknij
HXS

Prosimy wypełnij poniższy formularz, pozwoli nam to lepiej zrozumieć Twoje potrzeby i wspólnie stworzyć najlepszy produkt.