OZE FINDER – aplikacja dla rynku odnawialnych źródeł energii

- OFE FINDER to aplikacja mobilna dla rynku odnawialnych źródeł energii.

Klient: OZE FINDER
Zakres: Aplikacje webowe, Aplikacje mobilne,

usługi informatyczne

1 Zadanie i cel

OZE FINDER zrzesza podmioty odpowiedzialne za produkcję, sprzedaż lub montaż urządzeń wykorzystujących Odnawialne Źródła Energii, oraz organizacje zajmujące się promowaniem, doradztwem lub finansowaniem tego typu rozwiązań.

Tworząc aplikację, odpowiadaliśmy za wprowadzenie pierwszego tego typu produktu i usługi na rynek. To pierwsza aplikacja umożliwiająca integrację rynku wykonawców, producentów i inwestorów. Aplikacja OZE FINDER wspiera wszystkie dostępne na rynku rozwiązania produktowe w branży odnawialnych źródeł energii.  OZE FINDER  to nie tylko wygodna wyszukiwarka podmiotów i ich rozbudowana baza, lecz także miejsce o ogromnym potencjale reklamowym.
OFE FINDER to aplikacja mobilna dla rynku odnawialnych źródeł energii.

2 Funkcjonalność

OZE FINDER pomaga dotrzeć do firm zajmujących się doradztwem w zakresie dotacji i finansowania, znaleźć certyfikowanego wykonawcę OZE w najbliższej okolicy, lub punkt sprzedaży, Aplikacja mobilna została zaprojektowana pod systemy operacyjne  Android, IOS i Windows Phone.
Zamknij
HXS

Prosimy wypełnij poniższy formularz, pozwoli nam to lepiej zrozumieć Twoje potrzeby i wspólnie stworzyć najlepszy produkt.