Origen

- Początek

Klient: Origen
Zakres: Serwisy www i e-commerce,
Live: origen.pl

usługi informatyczne

1 Zadanie i cel

Origen oznacza początek. Ideą organizacji jest inspiracja biznesu do zmiany. Origen tworzy zespoły pracowników zdalnych oraz świadczy usługi outsourcingu pracy zdalnej, rekrutując najlepszych specjalistów, a to wszystko w oparciu wartości, takie jak wiarygodność, różnorodność, wiedza i elastyczność.

Origen to eksperci w budowaniu zdalnych zespołów pracowników w dużych organizacjach. Naszym zadaniem było zbudowanie ich wizerunku oraz zaprezentowanie oferty z naciskiem na elastyczność i akceptację różnorodności- nasz klient jest sygnatariuszem karty różnorodności. Dla naszego klienta najwyższa wartością jest akceptacja różnorodności budowanych zespołów oraz brak dyskryminacji ze względu na wiek, niepełnosprawność, płeć.
Początek

2 Funkcjonalność

Zbudowaliśmy stronę popierającą wiedzę i doświadczenie firmy.

Wskazaliśmy istotne dla firmy aspekty - nastawienie na doradztwo, wsparcie oraz pomoc w rozwiązywaniu problemów. Strona jest intuicyjna i prosta, także w wymiarze prezentacji oferty rynku pracy dla pracowników w systemie home office.
Początek
Początek
Początek
Zamknij
HXS

Prosimy wypełnij poniższy formularz, pozwoli nam to lepiej zrozumieć Twoje potrzeby i wspólnie stworzyć najlepszy produkt.