Lorigine Minerals

- Odważ się być piękna!

Klient: Lorigine Minerals
Zakres: Aplikacje webowe, Serwisy www i e-commerce,
Live: lorigine.pl

usługi informatyczne

1 Zadanie i cel

Lorigine Minerals to francuska marka kosmetyków stworzonych z myślą o wymagających i nowoczesnych kobietach, które poszukują połączenia innowacji technologicznych z dobroczynnym działaniem składników naturalnych, bezpieczeństwem ich stosowania oraz kobiecym i sensualnym efektem wykonanego makijażu.

Debiut Lorigine na polskim rynku wymagał odpowiedniej oprawy. Zadbaliśmy o profesjonalny, dostępny w kilku wersjach językowych, serwis www, pozwalający na poznanie wartości marki, jej historii, innowacji, oraz gamy produktowej, Lorigine.pl ubraliśmy w kreację bazującą na najwyższej jakości obrazach i grafice, charakterystycznej dla całej branży Beauty.

Odważ się być piękna!

2 Funkcjonalność

E-sklep Lorigine w nieinwazyjny sposób pozwala poznać oferowaną gamę produktów, przykłady zastosowania, złożyć zamówienie i opłacić zakup drogą internetową.

Dla klientów preferujących zakupy w tradycyjny sposób zaoferowaliśmy intuicyjną mapę sieci dystrybucji w salonach i sklepach w całej Polsce. Strona odpowiada oczekiwaniom nowoczesnej i świadomej trendów i stylizacji kobiety, eksponując materiały w wielu formatach, od ujmujących treści graficznych, po poradnikowe treści video.

Odważ się być piękna!
Zamknij
HXS

Prosimy wypełnij poniższy formularz, pozwoli nam to lepiej zrozumieć Twoje potrzeby i wspólnie stworzyć najlepszy produkt.