Learn Space dla Vaillant – szkolenia autoryzacyjne online

- Vaillant, obecny w Polsce od roku 1992, jest liderem na rynku międzynarodowym w dziedzinie techniki grzewczej i wentylacyjnej.

Klient: Vaillant
Zakres: Aplikacje webowe,

usługi informatyczne

1 Zadanie i cel

Vaillant to lider na rynku międzynarodowym w dziedzinie techniki grzewczej i wentylacyjnej z ośrodkami szkoleniowymi w Warszawie, Krakowie i Poznaniu. Prowadzi szkolenia autoryzujące dla instalatorów i serwisantów, oraz dystrybutorów.

Posiadający ośrodki szkoleniowe w Warszawie, Krakowie i Poznaniu,  Vaillant szkolił rocznie dziesiątki instalatorów i serwisantów, włączając ich do grupy autoryzowanych partnerów. Przed globalnym spowolnieniem, spowodowanym sytuacją pandemiczną, szkolenia odbywały się w formie tradycyjnej. Taka forma niestety nie mogła zagwarantować płynności działań Klienta w kluczowych dla niego obszarach. Rozwiązaniem okazała się platforma Learn Space.

2 Funkcjonalność

Platforma Learn Space pozwoliła trenerom Vaillant łączyć się bezpośrednio ze swoimi kursantami i przekazywać  im wiedzę za pomocą lekcji online. Funkcje, takie jak, udostępnianie obrazu z kamer, dźwięku oraz animacji i filmów, zaawansowane zabezpieczenia dostępu, komunikacja z uczestnikami w trakcie szkolenia na pośrednictwem różnych wariantów czatów, wirtualnej tablicy i notatek, czy dedykowanych pokoi, oraz opieka poszkoleniowa, to tylko nieliczne z dostępnych w pełnej wersji Learn Space.  Oferowane dotychczas w tradycyjnej formie szkolenia dzięki modułowi nagrywania i montażu mogą zostać opublikowane, by w dalszej kolejności zostać dystrybuowane jako szkolenie online.
Vaillant, obecny w Polsce od roku 1992, jest liderem na rynku międzynarodowym w dziedzinie techniki grzewczej i wentylacyjnej.
Zamknij
HXS

Prosimy wypełnij poniższy formularz, pozwoli nam to lepiej zrozumieć Twoje potrzeby i wspólnie stworzyć najlepszy produkt.