KRN.PL – nowa odsłona portalu z nieruchomościami

- Stoimy za nową odsłoną jednego z największych portali z ofertami nieruchomości z całej Polski.

Klient: Krajowy Rynek Nieruchomości
Zakres: Portale internetowe,
Live: krn.pl

usługi informatyczne

1 Zadanie i cel

KRN.PL to jeden z wiodących liderów nieruchomości z całej Polski. Jedna z największych baz ofert mieszkań, domów, działek na sprzedaż i wynajem, w połączeniu z szerokim wyborem narzędzi dedykowanych deweloperom i pośrednikom oraz produktów reklamowych, gwarantują skuteczne dotarcie z ofertą do potencjalnych klientów.

Odświeżenie designu platformy cieszącej się niesłabnącym zainteresowaniem użytkowników poszukujących ofert nieruchomości wymagało od naszego działań nie tylko na polu graficznych, lecz również optymalizacji przestarzałej architektury.  Portal KRN.PL to nie tylko wygodna wyszukiwarka ofert i ich rozbudowana baza, lecz także miejsce o ogromnym potencjale reklamowym, z którego korzystają setki podmiotów rocznie.  Utrzymanie pozycji w czołówce portali wymagało kompatybilności witryny z urządzeniami mobilnymi i odciążenia witryny. By dotrzeć do potencjalnych reklamodawców kluczowe okazało się dostosowanie witryny do wymogów współpracy z podmiotami partnerskimi.
Stoimy za nową odsłoną jednego z największych portali z ofertami nieruchomości z całej Polski.
Stoimy za nową odsłoną jednego z największych portali z ofertami nieruchomości z całej Polski.

2 Funkcjonalność

W efekcie nowa odsłona jednego z największych portali związanych z rynkiem nieruchomości zapewnia przejrzystą prezentację ofert z wygodną wyszukiwarką i estetycznym,  nowoczesnym interfejsem, dostosowanym do wymogów stron indeksowanych w Google w każdym aspekcie - loading, mobile -  zapewniając pełną kompatybilność z urządzeniami mobilnymi i przeglądarkami. Implementacja zaprojektowanych zmian przyczyniła się do wzrostu ruchu - w tym nowych i powracających użytkowników, czy ilości odwiedzin zakończonych konwersją.  Optymalizacja parametrów witryny pozwoliła dotrzeć do użytkowników mobilnych i utrzymać dzięki temu pozycję w czołówce portali rynku nieruchomości. Nawiązanie współpracy z nowymi podmiotami partnerskimi i wzrost zainteresowania ofertą reklamową w witrynie jest w takich przypadkach zawsze mile widzianym “efektem ubocznym” wdrożonych zmian i optymalizacji.
Stoimy za nową odsłoną jednego z największych portali z ofertami nieruchomości z całej Polski.
Zamknij
HXS

Prosimy wypełnij poniższy formularz, pozwoli nam to lepiej zrozumieć Twoje potrzeby i wspólnie stworzyć najlepszy produkt.