Intercarpol

- Platforma handlowa - rynek motoryzacyjny

Klient: Intercarpol
Zakres: Aplikacje webowe,

usługi informatyczne

1 Zadanie i cel

Intercarpol jest rozbudowanym narzędziem ERP do realizacji i wsparcia kluczowych procedur związanych z obrotem samochodami na rynkach wtórnym i pierwotnym.

Bazując na potrzebach klienta, stworzyliśmy aplikację, która automatyzuje czasochłonne procedury związane z nabyciem i sprzedażą aut, obsługą transakcji, czy uporządkowaniem obiegu dokumentacji. Aplikacja ma także za zadanie wyeliminować czynnik ludzki i minimalizować błędy, usprawnić analitykę oraz umożliwić klientowi generowanie oszczędności transakcyjnych, dzięki rozbudowanym algorytmom analitycznym waluty i zautomatyzowanym ofertowaniem.

Platforma handlowa - rynek motoryzacyjny

2 Funkcjonalność

Od strony funkcjonalności twórcy aplikacji skupili się na możliwościach obsługi procesu zakupu i sprzedaży - uwzględniając porównanie ofert na rynkach międzynarodowych i generowanie pełnej dokumentacji przed- i posprzedażowej.

Aplikacja wyposażona jest w algorytmy analityki kursowej i raportowania. Pozwala obsługiwać zapytania ofertowe i tworzyć je w sposób zautomatyzowany, dzięki CRM z modułami automatycznego ofertowania. Obsługuje także zaawansowane procesy logistyczne i usprawnia nadzór nad magazynowaniem samochodów.

Zamknij
HXS

Prosimy wypełnij poniższy formularz, pozwoli nam to lepiej zrozumieć Twoje potrzeby i wspólnie stworzyć najlepszy produkt.