Gabinet Urologiczny

- Dr n. med. Bohdan Pawlicki

Klient: Gabinet Urologiczny Dr n. med. Bohdan Pawlicki
Zakres: Serwisy www i e-commerce,
Live: urolog-krakow.pl

usługi informatyczne

1 Zadanie i cel

Dr nauk med. Bohdan Pawlicki jest urologiem z wieloletnią praktyką, popartą dziesiątkami wystąpień na międzynarodowych konferencjach. Studia ukończył na wydziale lekarskim Akademii Medycznej w Krakowie w 1988 roku. Doktor Pawlicki pełni również funkcję biegłego z zakresu urologii w Sądzie Okręgowym w Krakowie. Przychodnia współpracuje z czołowymi ośrodkami specjalistycznymi w Krakowie i na terenie kraju.

Naszym zadaniem była zmiana nieczytelnej i nieaktualnej strony www Gabinetu, tak, by spełniała wymagania zarówno klienta, jak i współczesnego odbiorcy treści w internecie. Przygotowaliśmy tym samym witrynę opartą na wiedzy i doświadczeniu, także z dziedziny leczenia eksperymentalnego, zoptymalizowanej pod kątem działań w wyszukiwarkach oraz w perspektywie wdrożenia późniejszej strategii marketingowej, co było jednym z problemów klienta, z którym do nas przyszedł.

Dr n. med. Bohdan Pawlicki

2 Funkcjonalność

Stworzyliśmy w sieci nowy wizerunek Doktora Pawlickiego, z którego doświadczeniem mogą konkurować jedynie nieliczni specjaliści na krakowskim rynku.

Zadbaliśmy o prezentację osiągnięć i publikacji naukowych. Obecnie strona Gabinetu jest dla użytkownika serwisem prostym i intuicyjnym, co potwierdzają statystyki zaangażowanych użytkowników strony. Wzmocniliśmy także rebranding działaniami wizerunkowymi i rozwiązaniami remarketingu. Działania BTL w wyszukiwarkach znacząco wpłynęły na jakość i ilość kontaktu oraz konwersję strony.

Zamknij
HXS

Prosimy wypełnij poniższy formularz, pozwoli nam to lepiej zrozumieć Twoje potrzeby i wspólnie stworzyć najlepszy produkt.