FORESIGHT

- Przetwarzanie danych

Klient: FORESIGHT
Zakres: Serwisy www i e-commerce,
Live: foresight.com.pl

usługi informatyczne

1 Zadanie i cel

FORESIGHT to 15 lat doświadczenia w obsłudze dużych ilości przetwarzanych danych i dokumentów.

Firma FORESIGHT powstała w wyniku dynamicznego rozwoju Działu Przetwarzania Dokumentów firmy AutoID Polska SA, który od lat konsekwentnie realizuje strategię dostarczenia użytkownikom systemów zapewniających możliwość kompleksowego zarządzania wybranymi procesami, wykorzystując do tego celu technologię. Oddano nam do optymalizacji i redesignu główne miejsce komunikacji z rynkiem i klientami - stronę www. Design podstrony produktu wymagał odświeżenia. Zaproponowaliśmy nową szatę graficzną, nacisk kładąc na cele biznesowe i prezentację oferty.

Przetwarzanie danych

2 Funkcjonalność

Skoncentrowaliśmy się na rozwiązaniach podkreślających atuty produktu bazujacego na technologii automatycznej identyfikacji związanej z odnajdywaniem i rozpoznawaniem danych na obrazach i dokumentach (fixed and flexilayout), ich odczytem (OCR/ICR/OMR/OBR), a także kompleksowym zarządzaniem i monitoringiem procesów (BPM, ECM, DMS) oraz ich elektroniczną archiwizacją.

Wyeliminowaliśmy bariery komunikacyjne, by już od pierwszego kontaktu klienta z firmą komunikacja odbywała się bez ograniczeń. Uprościliśmy rozbudowany uprzednio proces obsługi spraw wymagających integracji z wieloma zewnętrznymi systemami lub bazami danych.

Przetwarzanie danych
Zamknij
HXS

Prosimy wypełnij poniższy formularz, pozwoli nam to lepiej zrozumieć Twoje potrzeby i wspólnie stworzyć najlepszy produkt.