Fajne Przedszkole

- Przedszkole Anglojęzyczne - Bo warto być ze światem na TY!

Klient: Przedszkole Anglojęzyczne Fajne Przedszkole
Zakres: Serwisy www i e-commerce,
Live: www.fajneprzedszkole.pl

usługi informatyczne

1 Zadanie i cel

Fajne Przedszkole uosabia wszystko to, czego oczekiwać może i rodzić i jego pociecha.

Wspieramy rozwój Fajnego Przedszkola od początku jego powstania, dziś dbając o komunikację w social mediach i działania SEO/SEM.

Za cel postawiliśmy sobie prezentację, tego, co wyróżnia Fajne Przedszkole na tle konkurencji - kameralne grupy zróżnicowanej wiekowo mają do dyspozycji 30 arową przestrzeń, którą twórcy przedszkola zaadaptowali do naturalnego, przyjaznego i inspirującego ogrodu przedszkolnego.

Tworząc miejsca Fajnego Przedszkola w sieci, zapragnęliśmy przekazać niepowtarzalną atmosferę, którą udało się stworzyć opiekunom.

Przedszkole Anglojęzyczne - Bo warto być ze światem na TY!

2 Funkcjonalność

Profesjonalne rozwiązania video, możliwe z wykorzystaniem drona, pozwoliło oddać niezwykłe położenie obiektu i poziom jego przystosowania do pracy z dziećmi.

Responsywna strona www, koncepcje ATL z wykorzystaniem bannerów reklamowych oraz mobilne kreacje marketingowe pozwalają docierać z odpowiednim komunikatem, budując wizerunek nowoczesnego przedszkola, znajdującego się “po sąsiedzku”.

Przedszkole Anglojęzyczne - Bo warto być ze światem na TY!
Zamknij
HXS

Prosimy wypełnij poniższy formularz, pozwoli nam to lepiej zrozumieć Twoje potrzeby i wspólnie stworzyć najlepszy produkt.