usługi informatyczne

Evgo

- Events go easy

Klient: Evgo
Zakres: app, branding, www,
Live: evgo.pl

usługi informatyczne

1 Zadanie i cel

evgo jest systemem rejestracji i kompleksowej obsługi uczestników twoich wydarzeń.

Organizujesz event? Z evgo sprawnie i profesjonalnie przeprowadzisz rejestrację gości zapewnisz obsługę uczestnikom od przybycia, przez pakiety uczestnictwa, wydruk identyfikatorów i zakwaterowanie, aż do rozliczenia z fakturowaniem włącznie.

Chcieliśmy stworzyć aplikację, która usprawni kontrolę nad organizacją wydarzeń - zarówno tych małych, firmowych, jak i tych o dużej skali i zasięgu. Evgo pozwala zorganizować event od A do Z, dbając także o rozliczenia i zakwaterowanie uczestników, a to wszystko z poziomu aplikacji.

Events go easy

2 Funkcjonalność

Evgo towarzyszy organizatorowi w każdym aspekcie organizacji - usprawnia obsługę i rejestrację uczestników, automatycznie dobiera i konfiguruje typy uczestnictwa, generuje identyfikatory, umożliwia zarządzanie zakwaterowaniem gości, rozliczeniami i fakturowaniem.

Pozwala komunikować się z uczestnikami w sposób nowoczesny i za rękę prowadzić ich po kolejnych etapach wydarzenia, które dla nich przygotowano.

Events go easy
Events go easy

3 Zakres prac

Evgo ubraliśmy w nowoczesny wizerunek i stronę www. Intuicyjne “wnętrze” evgo to aplikacja webowa, której twórcy skupili się na maksymalnym uproszczeniu bazując na wiedzy z zakresu UX, przy jednoczesnym budowaniu bezkonkurencyjnej warstwy możliwości i funkcji.

Events go easy
Zamknij
HXS

Prosimy wypełnij poniższy formularz, pozwoli nam to lepiej zrozumieć Twoje potrzeby i wspólnie stworzyć najlepszy produkt.