Ecojob

- Agencja Pracy Tymczasowej

Klient: EcoJob
Zakres: Aplikacje webowe, Serwisy www i e-commerce,
Live: ecojob.pl

usługi informatyczne

1 Zadanie i cel

Agencja Pracy Tymczasowej Ecojob jest młodą, dynamicznie rozwijającą się firmą na rynku usług rekrutacji i leasingu pracowników. Zakres usług dywersyfikują wymagania rynków pracy, w ramach których poszukiwani i pozyskiwani są pracownicy.

Klient podkreślał znaczenie witryny i możliwości natychmiastowej aplikacji dla aktywnego pozyskania kandydatów na rynku pracy tymczasowej. Z tego powodu nie tylko wizerunek klienta w sieci musiał zostać odświeżony, ale także i proces aplikacji, który ostatecznie został spięty z dedykowanym narzędziem do obsługi kandydatów. Równocześnie rozpoczęcie działań w obszarze social media i google pozwoliły Agencji rozwinąć działalność i rozszerzyć ofertę o kolejne projekty rekrutacyjne.

Agencja Pracy Tymczasowej

2 Funkcjonalność

Zbudowaliśmy stronę podkreślającą profesjonalizm, wiedzę, doświadczenie kadry i możliwości całej firmy, z naciskiem położonym na rynki pracy, w ramach których działa Agencja.

Równocześnie, nowa strona internetowa podkreśla całościowe podejście firmy do wspierania procesu zarządzania projektami rekrutacyjnymi i odpowiada na potrzeby klientów. Nowa strona jest partnerem dla klienta, od momentu aplikacji na wybrane stanowisko, przez proces rekrutacji i kontrakt, aż po dostęp do informacji i wiedzy dedykowanych powracającym pracownikom.

Agencja Pracy Tymczasowej
Agencja Pracy Tymczasowej
Agencja Pracy Tymczasowej
Zamknij
HXS

Prosimy wypełnij poniższy formularz, pozwoli nam to lepiej zrozumieć Twoje potrzeby i wspólnie stworzyć najlepszy produkt.