Cracow International School

- SZKOŁA Z MIĘDZYNARODOWYM PROGRAMEM CAMBRIDGE

Klient: Cracow International School
Zakres: Serwisy www i e-commerce,
Live: cischool.edu.pl

usługi informatyczne

1 Zadanie i cel

Debiut Cracow International School na krakowskim rynku szkół prywatnych wymagał odpowiedniej oprawy. Zadbaliśmy o profesjonalny, dostępny w dwóch wersjach językowych, serwis www, pozwalający na poznanie wartości i idei instytucji, oraz jej wyjątkowej oferty edukacyjnej.

Chcieliśmy stworzyć miejsce, które zachęci potencjalnego klienta do kontaktu i wizyty w Cracow International, usprawni często żmudne procesy ubiegania się o przyjęcie dziecka do przedszkola czy szkoły, a dzięki działaniom marketingowym zniweluje bariery komunikacyjne. Prowadzone działania wsparte działaniami SEM i remarketingiem, zbudowały rozwijającą się wraz nowymi wychowankami Dwujęzyczną Szkołę i Dwujęzyczne Przedszkole, tworząc społeczność przedszkolaków i uczniów, ich rodziców, a także kadry pedagogicznej.

SZKOŁA Z MIĘDZYNARODOWYM PROGRAMEM CAMBRIDGE

2 Funkcjonalność

Wspieramy rozwój nowoczesnej instytucji, jaką jest Cracow International School, od początku jej powstania, dziś dbając o działania na rzecz wizerunku w wyszukiwarkach i działania marketingu online.

Aktywnie łączymy strefę dla potencjalnego klienta ze strefą rodzica przedszkolaka i ucznia - wskazując na historię pracy, nauki i zabawy pociech.

SZKOŁA Z MIĘDZYNARODOWYM PROGRAMEM CAMBRIDGE
Zamknij
HXS

Prosimy wypełnij poniższy formularz, pozwoli nam to lepiej zrozumieć Twoje potrzeby i wspólnie stworzyć najlepszy produkt.