Carmines

- Car Rental

Klient: Carmines
Zakres: Serwisy www i e-commerce,
Live: carmines.pl

usługi informatyczne

1 Zadanie i cel

Carmines to sieć wypożyczalni samochodów, obecna na rynku polskim i zagranicznym od wielu lat.

Za zadanie mieliśmy stworzyć pełny wizerunek graficzny sieci wypożyczalni oraz nową stronę www. Klient, pozostając obecny na rynku zachodnim, oczekiwał rozwiązań, pozwalających zwiększyć zakres działań wypożyczalni - z położeniem nacisku na ekspozycję floty - bez konieczności żmudnego tłumaczenia serwisu na języki obce. Carmines.pl jest dla użytkownika serwisem prostym i intuicyjnym. Wzmocniliśmy także brand działaniami wizerunkowymi, rozwiązania remarketingowe i optymalizacyjne.

Car Rental

2 Funkcjonalność

Carmines.pl ubraliśmy w nową szatę graficzną strony www.

Carmines.pl ubraliśmy w nową szatę graficzną strony www. Oczekiwany przez klienta nacisk na ekspozycję floty i dostępnych aut zaowocował prezentacją, która, według posiadanych statystyk strony, cieszy się skutecznością ponad 90 procent wśród zaangażowanych użytkowników strony. Rozbudowaliśmy warstwę rezerwacji online. Działania BTL w wyszukiwarkach znacząco wpłynęły na wartość zamówień i konwersję na stronie.

Car Rental
Zamknij
HXS

Prosimy wypełnij poniższy formularz, pozwoli nam to lepiej zrozumieć Twoje potrzeby i wspólnie stworzyć najlepszy produkt.