ApexNet

- Lider szkoleń dla sektora administracji publicznej

Klient: ApexNet
Zakres: Aplikacje webowe, Serwisy www i e-commerce,
Live: apexnet.com.pl

usługi informatyczne

1 Zadanie i cel

ApexNet, wieloletni lider na rynku szkoleń dedykowanych pracownikom administracji publicznej, potrzebował odświeżenia wizerunku. Tak powstała nowa odsłona portalu apexnet.com.pl

Odświeżony wizerunek, dotarcie do użytkownika mobilnego, wzrost liczby odwiedzin strony i stworzenie witryny user-friendly - to wszystko stanowiło rdzeń zmian portalu. Dodatkowo, stworzyliśmy i wdrożyliśmy program EduStrefa. Platforma dedykowana uczestnikom rynku zamówień publicznych, mająca na celu zapewnienie opieki merytorycznej z zakresu zamówień 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Lider szkoleń dla sektora administracji publicznej

2 Funkcjonalność

Kreacja zgodna z założeniami UX w połączeniu z estetyką i minimalizmem zaowocowały nowoczesnym, wyróżniającym się portalem, na miarę ścisłej czołówki firm szkoleniowych sektora administracji publicznej, którą jest ApexNet.

Opracowaliśmy także narzędzie do rejestracji na szkolenia i autorski generator dokumentacji rozliczeniowej. Zintegrowane płatności to nie koniec. Zaoptymalizowaliśmy proces sprzedażowy integrując klienta z modułem CRM naszego autorskiego systemu obsługi sprzedaży Proxelion.

Lider szkoleń dla sektora administracji publicznej
Zamknij
HXS

Prosimy wypełnij poniższy formularz, pozwoli nam to lepiej zrozumieć Twoje potrzeby i wspólnie stworzyć najlepszy produkt.