Akacjowy Dwór

- Wyjątkowe miejsce

Klient: Akacjowy Dwór
Zakres: Serwisy www i e-commerce,
Live: akacjowydworkrakow.pl

usługi informatyczne

1 Zadanie i cel

Akacjowy Dwór to obiekt z salą weselną, urzekający projektem i historią. Stworzyliśmy jego miejsce w sieci.

Akacjowy Dwór to wyjątkowe miejsce na mapie Krakowa, w którym możesz zorganizować wesele, przyjęcie rodzinne, lub imprezę firmową.

Dom weselny mieści się w dawnej siedzibie kancelarii austriackiego lotniska wojskowego i jest wyjątkowo związany z historią Polski i Krakowa. To tutaj w 1918 roku płk Roman Florer przejmował od Austriaków władzę nad miastem.

Chcieliśmy oddać potencjalnemu klientowi w pełni responsywną stronę obiektu, który urzeknie go, tak jak nas, od pierwszego spojrzenia, z naciskiem na oddanie stylu i klasy obiektu, już od pierwszego zetknięcia się z ich wizytówką w internecie. Stworzyliśmy elegancką, kierowaną do przyszłych nowożeńców stronę. Praca kreacyjna zakładała prosty design i prezentację obiektu w sposób, jakbyśmy w nim byli.

Wyjątkowe miejsce

2 Funkcjonalność

Akacjowy Dwór to obiekt z salą weselną, która urzeka swoim wyglądem.

Chociaż Dworek znajduje się prawie w centrum Krakowa, swoim wyglądem przypomina podkrakowską architekturę rezydencjalną. Projekt budynku umożliwia oddanie użytkownikowi pełnej funkcjonalności “rozejrzenia się” po obiekcie.

Wyjątkowe miejsce
Zamknij
HXS

Prosimy wypełnij poniższy formularz, pozwoli nam to lepiej zrozumieć Twoje potrzeby i wspólnie stworzyć najlepszy produkt.