ABBYY FineReader

- Optyczne rozpoznawanie znaków

Klient: AutoID
Zakres: Serwisy www i e-commerce,
Live: finereader.pl

usługi informatyczne

1 Zadanie i cel

ABBYY FineReader to wielokrotnie nagradzane oprogramowanie do optycznego rozpoznawania znaków (OCR), pozwalające przekształcać dokumenty papierowe, pliki PDF i różnego rodzaju obrazy (w tym zdjęcia z aparatu cyfrowego) do formatu edytowalnego w celu ich edycji i wykorzystania do innych celów.

Generalny dystrybutor oprogramowania FineReader w Polsce, firma AutoID Polska S.A., rozumie znaczenie jakości i łatwości w użytkowaniu. Oddał nam do “poprawy” główne miejsce komunikacji z rynkiem i klientami - stronę www flagowego oprogramowania ABBYY FineReader. Design strony produktu wymagał odświeżenia. Zaproponowaliśmy nową szatę graficzną, nacisk kładąc na cele biznesowe i sprzedaż. Naszym zadaniem było w sposób nowoczesny i intuicyjny stworzyć platformę komunikacji z klientem przy wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań.
Optyczne rozpoznawanie znaków

2 Funkcjonalność

Skoncentrowaliśmy się na rozwiązaniach podkreślających atuty produktu, jakim jest podnoszenie jakości życia.

Skłoniliśmy się ku zastosowaniu rozwiązań pomagającym ograniczyć czas i wysiłek - czyli tożsamym z misją firmy klienta. Staraliśmy się wyeliminować bariery komunikacyjne, by już od pierwszego kontaktu klienta z firmą komunikacja miała szansę odbyć się bez ograniczeń. ABBYY nieustannie dąży do tworzenia produktów, które pomagają uczynić pracę i życie łatwiejszymi, bardziej twórczymi i satysfakcjonującymi. Te same ideały towarzyszyły nam przy tworzeniu miejsca ABBYY Finereader w sieci.
Optyczne rozpoznawanie znaków
Optyczne rozpoznawanie znaków
Optyczne rozpoznawanie znaków
Zamknij
HXS

Prosimy wypełnij poniższy formularz, pozwoli nam to lepiej zrozumieć Twoje potrzeby i wspólnie stworzyć najlepszy produkt.